مرجع مرظبت با لوازم ارایشی مرجع مرظبت با لوازم ارایشی .

مرجع مرظبت با لوازم ارایشی

دلایل لاک ناخن و مضرات این اسباب و اثاث سمی آرایشی

 لاک مات


دلایل لاک ناخن و مضرات این اسباب و اثاث سمی آرایشی
خوب به لحاظ میرسد که ناخن های شما رنگی و با خرقه هایتان ست باشد, یا این که بهتر میباشد یکی آن طرح هایی را داشته باشید که قادر است به خیر و خوبی استعمال شود, ولی آیا تندرست میباشد که چنین موادی را بر روی ناخن های خویش نگه دارید؟

گونه های مختلفی از ناخن های تصنعی وجود دارا‌هستند, مانند اکریلیک و ژل, و آن هایی که اثرات جانبی شناخته گردیده ای برای آنان دارا‌هستند, به خیال و خاطر مواد شیمیایی و نوروروشنایی uv آیتم به کار گیری وقتی که آن‌ها اعمال میشوند, میباشند و به همین برهان میباشد که مردم اکثر وقت ها آن‌ها را به عمل می‌گیرند و حتی انواع متعدد را رسم میکنند و از رنگ های متعدد روی ناخن ها به کار گیری مینمایند. این نوشته ی علمی را بخوانید تا طولانی تر در رابطه اثرات جانبی لاک ناخن بدانید.

 

لاک ناخن چه عوارضی دارااست؟
مخاطرات گوناگون پباده سازی ناخن:
سوای اینکه حتی متوجه گردید, ممکن میباشد در هنگام به کار گیری از لاک ناخن اشتباهات مختلفی برای تندستی خویش تولید فرمایید. ایراد با کسی میباشد که هر روز رنگ های ناخنش را تمیز می‌کند و رنگ جدیدی میزند بدتر از آن, اشخاصی می باشند که خیر فقط سالم استعمال از لاک ناخن را در لحاظ نمی گیرند, بلکه با به کارگیری از ناخن های تصنعی که بیش تر میماند به ناخن های خویش زخم می‌رسانند.

از طرف دیگر ناخن های تصنعی و مصنوعی از مواد شیمیایی مصرف شده اند که برخی اشخاص به آن آلرژی دارا‌هستند، از طرف دیگر, ژل تصنعی لاک ناخن از چراغ های uv یا این که ال ای دی به کار گیری می‌کند که ممکن میباشد سبب بروز سرطان یا این که پیری زودرس دست شود. این پیشگفتار ای بود تا به بازبینی تمام دلایل و خطرها مو جود در لاک ناخن برای سالم تن بپردازیم.

 

دلایل جبران ناپذیر لاک ناخن
دلایل جانبی مختلفی برای سبک های لاک ناخن:
آنها دربردارنده مواد شیمیایی می‌باشند:

آری, آن‌ها ممکن میباشد خوب به لحاظ برسند و دستان شما زیباتر به لحاظ می رسند, ولی به خیال مواد شیمیایشان تندرست نیستند. طولانی تر این تولیدات ناخنی, مواد سمی و بالقوه خطرناکی را در مقادیر گوناگون حمل میکنند, براین اساس مهم میباشد که مراقب برندی باشید که از آن به کار گیری می‌کنید.

از مواد شیمیایی گوناگون یافت گردیده در‌این برندهای لاک ناخن, مواقعی وجود دارا هستند که ممکن میباشد به خیال ترکیبات آنها, مانند فرمالدهید, موجب سرطان یا این که مشکل در هورمون های دیگری شود.

 

دلایل مواد شیمیایی باطن لاک ناخن
عارضه ها به کار گیری از لاک ناخن برای خانم ها و خردسالان
آن‌ها موادی دارا‌هستند که تاثیرات متفاوتی دارا هستند:

قابل ذکر میباشد که اکثر زمان ها مواد اول آیتم به کار گیری در ایجاد لاک ناخن فقط وقتی مضر میباشند که در معرض گرما قرار گیرند, یا این که هنگامی که خورده شوند، در غیر این فیس می‌توانند ایمن باشند و روی ناخن ها به کار گیری شوند.

در‌این ترکیبات متفاوت, تولوئن نیز موجود هست ; اثرات تولوئن مشتمل بر بی آبی یا این که سوراخ میل کردن پوست, سردرد, بی حسی, سوزش دیده یا این که گلو و به‌تدریج, جراحت تمامی یا این که کبد میگردد البته اکنون ممکن میباشد از خودتان بپرسید که چرا این موردها ممکن میباشد چنین آثاری را داشته باشد.

 

دلایل و تاثیرات خشن لاک ناخن
دلایل لاک ناخن؛ لاک زدن چه خطری دارااست؟
تولوئن ماده ای میباشد که برای ترکیب کردن مواد دیگر در لاک ناخن آیتم به کار گیری قرار میگیرد و به همین استدلال میباشد که طولانی تر مشتریان در معرض آن قرار میگیرند, حتی تکنسین های ناخن در معرض بخار آن قرار میگیرند و از آنجا ممکن میباشد هرمورد از عارضه ها جانبی نقل شده را اخذ نمایند.به گفته اداره طعام و دارو, غلظت امن آن معدود خیس از 50 درصد میباشد.

موادسازنده دیگری مانند فورمالدهید نیز میتواند به بعضا اشخاص آلرژی بدهد و منجر تحریک پذیری شخص شود. از فرمالدهید تحت عنوان حافظ برای دوری از آلودگی باکتریایی استعمال می‌گردد. از طرف سازمان بدین فیض رسیده اند که به کار گیری از فرمالدهید در وقتی که مقدارش از 0.2 % تجاوز نکند، امن میباشد.

و سرنوشت، همینطور ماده دیگری نیز میباشد که کافور اسم دارااست، این ماده ای میباشد که به لاک ناخن استحکام و درخشش میبخشد. قرار دریافت کردن در معرض این عنصر در مقادیر زیاد ممکن میباشد سبب ساز تهوع، گیجی و حتی سردرد در هنگام استنشاق اش شود.


برچسب: لاک مات،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۴:۲۳ توسط:مرجع لوازم ارایشی موضوع: نظرات (0)

بلاگر اشکال لاک ناخن


بلاگر اشکال لاک ناخن, جور های لاک ناخن, اشکال لاک ناخن اکلیلی, اشکال لاک ناخن پا, اشکال لاک ناخن تازه, اشکال لاک ناخن دخترانه, مدل های لاک ناخن بها, گونه لاک مات  های لاک ناخن مات, گونه های لاک ناخن مدلزیبایی, میکاپ, ناخن اشکال لاک ناخن امروزه اشکال مختلفی از لاک ناخن موجود می‌باشد که شاید شناخت با این مدل ها، یاری دهد تا انتخابی خوب تر و مناسب خیس داشته باشید . ممکن میباشد گیج گردید که لاک مات چه چیزی است و لاک مروارید کدام یک میباشد .

لاک
مات
نگران نباشید ، ما در‌این نوشته ی علمی قصد داریم به شما اشکال متفاوت لاک ناخن را معرفی کنیم تا لاکی مناسب ناخن ها خویش از بازار اثاثیه آرایشی تنظیم فرمایید . لاک ناخن مات این نوع لاک یک کلاسیک بوده و هیچگونه درخششی به ناخن های شما نمی دهد . این را بدانید که از لاک های مات برای پیرایش ذیل ناخن نیز به کارگیری میگردد . مزیت لایه مات این میباشد که از براقیت کمتری برخوردار‌است و به همین استدلال برای مجالس قانونی مناسب هست! با توجه به بافت این جور لاک ، به راحتی از ناخن شما تمیز نمی‌شود ، در فیض شما‌را کارکشته می سازد برای مقطع طولانی ناخن های زیبایی داشته باشید . در‌حالتی که خودتان می‌خواهید روی ناخن خویش از لاک مات به کارگیری فرمائید ، در حیث داشته باشید که لرزیدن دست شما به معنای ایجاد لکه هایی در پباده سازی ناخن شما خواهد بود . لاک های کریستالی یا این که اکلیلی لاک های موقت لاک‌ناخن موقت بوسیله آب و یا این که جداگانه کردن آن از ناخن پاک گردیده و به دو دسته فرم برچسبی و فرم مایع در بازار عرضه می‌شود . لاک‌ناخن کریستالی یا این که اکلیلی لاک کریستالی یا این که اکلیلی توسط بیش خیس شدن اکلیل یا این که صدف به بازار عرضه گردیده اند و رنگ بندی و مدل های متنوع در بازار موجود می‌باشد . لاک ژلیش لاک ژلیش لاکی میباشد که تداوم متعددی داشته که پک منحصر به خویش را داراست که دربرگیرنده : 1-بیس کد 2-لاک ژله ای رنگی (که رنگهای مختلفی دارااست) 3- تاپ کد و لاینر را دارا می‌باشد .قابل ذکر میباشد که ژلیش بر روی ناخن های طبیعی به کار گیری می گردد و بر روی کاشت خیلی کلفت می‌شود . لاک های تَرَک می بایست سوای شکً قبلی از به کارگیری از لاک های تَرَک ، روی ناخن خویش یک لاک دیگر را زده باشید و بگذارید کم آب شود . بعد از آن از آن یک لایه از این لاک را روی لاک پیشین بکشید تعدادی ثانیه حوصله نمایید تا کم آب شود خواهید روءیت کرد که شکاف رخنه‌ گردیده و طرحهای زیبایی را به وجود می‌آورد . لاک‌ناخن گیاهی این نوع از لاک ها معمولا از روغن های طبیعی، مواد گیاهی و ارگانیک و همینطور مواد بی ضرر و زیان و زیان و غیر شیمیایی درست شده اند . این دسته از لاک ناخن به هیچ عنوان به ناخن یا این که بدن زخم نمی رساند و مواد شیمیایی مانند استون، فرمالدئید ( formaldehyde ) و تولوئن ( Toluene ) که منجر تولید حس خارش، آبریزش دیده و بینی، موقعیت تهوع و …می‌گردد در تولید این مدل از لاک ناخن چشم نمیشود . لاک‌ناخن ژله ای لاک های ژله ای که به طور کامل رخ ناخن را می‌گیرد و استقامت متعددی دارد اما این لاک ها طولانی خیس در آرایشگاه ها و و بعد از کاشت ناخن استعمال میگردد و ذیل دستگاه UV آن را کم آب می‌کنند . این لاک به راحتی تمیز نمی‌شود و برای پاک کردنش، آستون صددرصد خالص لازم میباشد . ولی انواعی از آن ها هم در بازار عرضه گردیده که می‌توانید در خانه به کار گیری نمائید لاک‌ناخن نئونی لاک های نئونی به شما یاری مینماید تا ناخن های تان در تاریکی بدرخشد . رنگ این لاک ها مثل ماژیک های هایلایت میباشد و خیلی سریع کم آب میگردد و با اعتنا به مارک انتخابی، ماندگاری داراست ولی نسبت به کالا های دیگر ماندگاری شان کمتر میباشد . لاک ناخن نئون بسیار براق و درخشنده میباشد و جذابیت آنان در شبکه های عمومی تعدادی برابر می‌گردد .


برچسب: لاک مات،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۰۸:۱۸ توسط:مرجع لوازم ارایشی موضوع: نظرات (0)

بلاگر اشکال لاک ناخن


بلاگر اشکال لاک ناخن, جور های لاک ناخن, اشکال لاک ناخن اکلیلی, اشکال لاک ناخن پا, اشکال لاک ناخن تازه, اشکال لاک ناخن دخترانه, مدل های لاک ناخن بها, گونه لاک مات  های لاک ناخن مات, گونه های لاک ناخن مدلزیبایی, میکاپ, ناخن اشکال لاک ناخن امروزه اشکال مختلفی از لاک ناخن موجود می‌باشد که شاید شناخت با این مدل ها، یاری دهد تا انتخابی خوب تر و مناسب خیس داشته باشید . ممکن میباشد گیج گردید که لاک مات چه چیزی است و لاک مروارید کدام یک میباشد .

لاک
مات
نگران نباشید ، ما در‌این نوشته ی علمی قصد داریم به شما اشکال متفاوت لاک ناخن را معرفی کنیم تا لاکی مناسب ناخن ها خویش از بازار اثاثیه آرایشی تنظیم فرمایید . لاک ناخن مات این نوع لاک یک کلاسیک بوده و هیچگونه درخششی به ناخن های شما نمی دهد . این را بدانید که از لاک های مات برای پیرایش ذیل ناخن نیز به کارگیری میگردد . مزیت لایه مات این میباشد که از براقیت کمتری برخوردار‌است و به همین استدلال برای مجالس قانونی مناسب هست! با توجه به بافت این جور لاک ، به راحتی از ناخن شما تمیز نمی‌شود ، در فیض شما‌را کارکشته می سازد برای مقطع طولانی ناخن های زیبایی داشته باشید . در‌حالتی که خودتان می‌خواهید روی ناخن خویش از لاک مات به کارگیری فرمائید ، در حیث داشته باشید که لرزیدن دست شما به معنای ایجاد لکه هایی در پباده سازی ناخن شما خواهد بود . لاک های کریستالی یا این که اکلیلی لاک های موقت لاک‌ناخن موقت بوسیله آب و یا این که جداگانه کردن آن از ناخن پاک گردیده و به دو دسته فرم برچسبی و فرم مایع در بازار عرضه می‌شود . لاک‌ناخن کریستالی یا این که اکلیلی لاک کریستالی یا این که اکلیلی توسط بیش خیس شدن اکلیل یا این که صدف به بازار عرضه گردیده اند و رنگ بندی و مدل های متنوع در بازار موجود می‌باشد . لاک ژلیش لاک ژلیش لاکی میباشد که تداوم متعددی داشته که پک منحصر به خویش را داراست که دربرگیرنده : 1-بیس کد 2-لاک ژله ای رنگی (که رنگهای مختلفی دارااست) 3- تاپ کد و لاینر را دارا می‌باشد .قابل ذکر میباشد که ژلیش بر روی ناخن های طبیعی به کار گیری می گردد و بر روی کاشت خیلی کلفت می‌شود . لاک های تَرَک می بایست سوای شکً قبلی از به کارگیری از لاک های تَرَک ، روی ناخن خویش یک لاک دیگر را زده باشید و بگذارید کم آب شود . بعد از آن از آن یک لایه از این لاک را روی لاک پیشین بکشید تعدادی ثانیه حوصله نمایید تا کم آب شود خواهید روءیت کرد که شکاف رخنه‌ گردیده و طرحهای زیبایی را به وجود می‌آورد . لاک‌ناخن گیاهی این نوع از لاک ها معمولا از روغن های طبیعی، مواد گیاهی و ارگانیک و همینطور مواد بی ضرر و زیان و زیان و غیر شیمیایی درست شده اند . این دسته از لاک ناخن به هیچ عنوان به ناخن یا این که بدن زخم نمی رساند و مواد شیمیایی مانند استون، فرمالدئید ( formaldehyde ) و تولوئن ( Toluene ) که منجر تولید حس خارش، آبریزش دیده و بینی، موقعیت تهوع و …می‌گردد در تولید این مدل از لاک ناخن چشم نمیشود . لاک‌ناخن ژله ای لاک های ژله ای که به طور کامل رخ ناخن را می‌گیرد و استقامت متعددی دارد اما این لاک ها طولانی خیس در آرایشگاه ها و و بعد از کاشت ناخن استعمال میگردد و ذیل دستگاه UV آن را کم آب می‌کنند . این لاک به راحتی تمیز نمی‌شود و برای پاک کردنش، آستون صددرصد خالص لازم میباشد . ولی انواعی از آن ها هم در بازار عرضه گردیده که می‌توانید در خانه به کار گیری نمائید لاک‌ناخن نئونی لاک های نئونی به شما یاری مینماید تا ناخن های تان در تاریکی بدرخشد . رنگ این لاک ها مثل ماژیک های هایلایت میباشد و خیلی سریع کم آب میگردد و با اعتنا به مارک انتخابی، ماندگاری داراست ولی نسبت به کالا های دیگر ماندگاری شان کمتر میباشد . لاک ناخن نئون بسیار براق و درخشنده میباشد و جذابیت آنان در شبکه های عمومی تعدادی برابر می‌گردد .


برچسب: لاک مات،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۰۸:۰۷ توسط:مرجع لوازم ارایشی موضوع: نظرات (0)

بلاگر اشکال لاک ناخن


بلاگر اشکال لاک ناخن, جور های لاک ناخن, اشکال لاک ناخن اکلیلی, اشکال لاک ناخن پا, اشکال لاک ناخن تازه, اشکال لاک ناخن دخترانه, مدل های لاک ناخن بها, گونه لاک مات  های لاک ناخن مات, گونه های لاک ناخن مدلزیبایی, میکاپ, ناخن اشکال لاک ناخن امروزه اشکال مختلفی از لاک ناخن موجود می‌باشد که شاید شناخت با این مدل ها، یاری دهد تا انتخابی خوب تر و مناسب خیس داشته باشید . ممکن میباشد گیج گردید که لاک مات چه چیزی است و لاک مروارید کدام یک میباشد .

لاک
مات
نگران نباشید ، ما در‌این نوشته ی علمی قصد داریم به شما اشکال متفاوت لاک ناخن را معرفی کنیم تا لاکی مناسب ناخن ها خویش از بازار اثاثیه آرایشی تنظیم فرمایید . لاک ناخن مات این نوع لاک یک کلاسیک بوده و هیچگونه درخششی به ناخن های شما نمی دهد . این را بدانید که از لاک های مات برای پیرایش ذیل ناخن نیز به کارگیری میگردد . مزیت لایه مات این میباشد که از براقیت کمتری برخوردار‌است و به همین استدلال برای مجالس قانونی مناسب هست! با توجه به بافت این جور لاک ، به راحتی از ناخن شما تمیز نمی‌شود ، در فیض شما‌را کارکشته می سازد برای مقطع طولانی ناخن های زیبایی داشته باشید . در‌حالتی که خودتان می‌خواهید روی ناخن خویش از لاک مات به کارگیری فرمائید ، در حیث داشته باشید که لرزیدن دست شما به معنای ایجاد لکه هایی در پباده سازی ناخن شما خواهد بود . لاک های کریستالی یا این که اکلیلی لاک های موقت لاک‌ناخن موقت بوسیله آب و یا این که جداگانه کردن آن از ناخن پاک گردیده و به دو دسته فرم برچسبی و فرم مایع در بازار عرضه می‌شود . لاک‌ناخن کریستالی یا این که اکلیلی لاک کریستالی یا این که اکلیلی توسط بیش خیس شدن اکلیل یا این که صدف به بازار عرضه گردیده اند و رنگ بندی و مدل های متنوع در بازار موجود می‌باشد . لاک ژلیش لاک ژلیش لاکی میباشد که تداوم متعددی داشته که پک منحصر به خویش را داراست که دربرگیرنده : 1-بیس کد 2-لاک ژله ای رنگی (که رنگهای مختلفی دارااست) 3- تاپ کد و لاینر را دارا می‌باشد .قابل ذکر میباشد که ژلیش بر روی ناخن های طبیعی به کار گیری می گردد و بر روی کاشت خیلی کلفت می‌شود . لاک های تَرَک می بایست سوای شکً قبلی از به کارگیری از لاک های تَرَک ، روی ناخن خویش یک لاک دیگر را زده باشید و بگذارید کم آب شود . بعد از آن از آن یک لایه از این لاک را روی لاک پیشین بکشید تعدادی ثانیه حوصله نمایید تا کم آب شود خواهید روءیت کرد که شکاف رخنه‌ گردیده و طرحهای زیبایی را به وجود می‌آورد . لاک‌ناخن گیاهی این نوع از لاک ها معمولا از روغن های طبیعی، مواد گیاهی و ارگانیک و همینطور مواد بی ضرر و زیان و زیان و غیر شیمیایی درست شده اند . این دسته از لاک ناخن به هیچ عنوان به ناخن یا این که بدن زخم نمی رساند و مواد شیمیایی مانند استون، فرمالدئید ( formaldehyde ) و تولوئن ( Toluene ) که منجر تولید حس خارش، آبریزش دیده و بینی، موقعیت تهوع و …می‌گردد در تولید این مدل از لاک ناخن چشم نمیشود . لاک‌ناخن ژله ای لاک های ژله ای که به طور کامل رخ ناخن را می‌گیرد و استقامت متعددی دارد اما این لاک ها طولانی خیس در آرایشگاه ها و و بعد از کاشت ناخن استعمال میگردد و ذیل دستگاه UV آن را کم آب می‌کنند . این لاک به راحتی تمیز نمی‌شود و برای پاک کردنش، آستون صددرصد خالص لازم میباشد . ولی انواعی از آن ها هم در بازار عرضه گردیده که می‌توانید در خانه به کار گیری نمائید لاک‌ناخن نئونی لاک های نئونی به شما یاری مینماید تا ناخن های تان در تاریکی بدرخشد . رنگ این لاک ها مثل ماژیک های هایلایت میباشد و خیلی سریع کم آب میگردد و با اعتنا به مارک انتخابی، ماندگاری داراست ولی نسبت به کالا های دیگر ماندگاری شان کمتر میباشد . لاک ناخن نئون بسیار براق و درخشنده میباشد و جذابیت آنان در شبکه های عمومی تعدادی برابر می‌گردد .


برچسب: لاک مات،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۰۸:۰۰ توسط:مرجع لوازم ارایشی موضوع: نظرات (0)

چه‌گونه ناخن خویش را مانیکور کنیم؟

لاک مات

زمانی شیوه درستِ سوهان زدن ناخن را بدانید و خاطر بگیرید، دیگر داشتن ناخن های قشنگ و مانیکور گردیده خیلی هم مشقت بار وجود ندارد.

سوهان زدن ناخن یکی مهمترین کارهایی میباشد که میتوانید برای دوام و زیبایی ناخن تان انجام دهید، هم اکنون چه بخواهید لاک بزنید یا این که خیر. به راحتی با روشی که در پایین آمده ناخن های تان را سوهان بزنید و به هر شکلی که دوست دارید، دربیاورید. صرفا چیزی که لازم دارید یک سوهان ناخن و اما ناخن میباشد !

چه‌گونه ناخن خویش را مانیکور کنیم؟
بوسیله هانیه لطفی در آبان ۱۲, ۱۳۹۸

داشتن ناخن خوشگل و منزه در استایل شما اهمیت بالایی دارااست. مانیکور ناخن یک عمل ضروری میباشد. برای مانیکور کردن مسلما نباید به آرایشگاه بروید و خودتان می توانید ناخن‌هایتان را مانیکور فرمایید و از تمیزی و زیبایی آن ها لذت ببرید. به‌دنبال ویدیوی آموزشی مانیکور ناخن را ببینید.

فراگیری مانیکور ناخن

نکات مهم ویدئو
کودک‌ها یبگشسنبکسیبمک اینجانب برگشتم با یه ویدیوی دیگه! امروز اومدم یک ویدیوی متعدد صحیح کنم و اونم اینه که ناخن‌هامو صحیح کنم. اینجانب تخصصی توی ناخن تصحیح کردن ندارم و تنها خودم تو خونه ناخن‌هامو صحیح می‌کنم. در صورتی روی ناخن‌هاتون لاک دارید اونو منزه نمائید. بعدش اینجانب یه ماسک دست میذارم. این ماسک بخاطر رطوبتش سبب شد که پوستای بدور دستم قابل انعطاف‌خیس بشه و راحتتر کنده بشه. دستمو خیلی قابل انعطاف هم کرد.

مانیکور
یه چیز آهنی که سرش مثل قاشق کوچیکه برمیدارم و باهاش ته ناخنمو میدم به عقب که‌این پوستاش بیاد بالا که هم منجر میشه راحتتر بتونم این پوستای مازاد رو بچینم و هم اینکه قد ناخن رو بلندتر میکنه و ناخن رو قشنگتر نشون میده. از یه چیزی که مشابه قیچی می‌باشد استعمال فرمائید و پوستای مازاد بدور ناخن رو بکنید. سپس هم ناخنمو سوهان می‌زنم تا یه‌خورده صاف و صوف شه و اندازه‌ی هم دربیان. سوهان اینجانب چنتا عمل گوناگون انجام میده، هر طرفش یه رنگی داره که یه فعالیت انجام میده. یکیش برای باف کردن ناخونه که یه‌خورده روی ناخن رو اگرکه پستی و بلندی داره، میگیره. با یکیش میتونید ناخن رو قابل انعطاف نمایید و در انتها ناخن‌تون رو برق بندازید. اینجانب توصیه می کنم که خیلی اینارو زیاد انجام ندید و خیلی رو ناخنتون نکشید.

بیس لاک
پس از این روی ناخن سرم می زنم. اما می بایست اینو طولانی برهه زمانی بزنی و چنانچه از روی لاک بزنی سود‌ای نداره. سپس یه اسپری برای بیس ناخن گذشته از لاک می زنم. می‌تونید هم از اسپری‌ به کار گیری نمایید و هم اونایی که مثل لاک هستن و بی‌رنگن. هم سبب ساز میشه ماندگاری ناخن اضافه بشه و هم لاک به ناخن رنگ نده.

لاک
حال یه لاک قرمز رنگ می زنم. آنگاه که روی ناخن رو لاک زدید، نوک ناخن رو مسلما لاک بزنید که زود کناره‌هاش نپره. اینجانب دو عدد شصت‌موی پایان انتها انجام میدم. یعنی دو به دور به هر هشت‌تا ناخنم می زنم و پایان راز به شصتام می زنم تا در صورتیکه دور انگشتام لاک مالیده شد، با شصتم تمیزش کنم. اینجانب بعضا وقتا لاک رو سه بدور می‌زنم. وقتایی که اون کاوری رو که میخوام، اون لاک نمیده. اما هم اکنون در‌صورتی‌که دو بدور هم میزنید، این دو بدور رو تند تند و پی درپی نزنید برای اینکه در صورتیکه کم آب نشده باشه سبب ساز میشه که حباب حباب شه.

 

تاپ‌کت
آن‌گاه هم تاپ‌کت می زنم که هم سبب موندگاری بیش تر لاک میشه و هم یه برقی هم به ناخن میده. همین دیگه! امیدوارم از این کلیپ خوشتون اومده باشه و استعمال کرده باشین و اینجانب شمارو توی ویدیوی بعدی می بینم. خدانگهدار!


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۸:۰۶ توسط:مرجع لوازم ارایشی موضوع: نظرات (0)

لاک آینه ای یا این که حرارتی

لاک مات
خرید لاک ناخن
لاک ناخن یکی وسیله های سابق و پرطرفدار میباشد که بانوان از آن برای زینت ناخن های دست خویش استعمال کرده و می‌کنند. اسم انگلیسی این وسیله nail polish می باشد. خانم ها همواره در خرید و استعمال از اسباب ارایشی گرفتاری های خویش را دارا‌هستند. برای به کار گیری از لاک ناخن گرفتاری آن‌ها خرید لاک ناخن کیفیت بالا, به کارگیری از لاک مطلوب و نکاتی میباشد که بایستی رعایت نمایند. خاصیت مطلوب یک لاک دربرگیرنده سهولت استعمال, عصر مطلوب کم آب شدن, جلوه لاک و پایداری آن می باشد.

یک لاک خوب می بایست اثر صافی را بر روی ناخن بگذارد و نهایتا ۵ الی ۷ روز روی ناخن بماند. ماده اصلی لاک مشتمل بر نیترو سلولوز است که با تخیر حلال ادغام گردیده با آن لایه ظرافت از نیتروسلولوز به جای می‌گذارد. مواد تولید کننده لاک مشتمل بر نیترو سلولز, استون, آمین استات, بوتیل استیارات, صمغ استری و رایحه و رنگ می‌شود. درین نوشته‌ی‌علمی به تاریخچه, گونه های آن, نکات به کارگیری و طریق به کارگیری از آن می پردازیم.

نمایشگر کلیپ
00:0003:03
لاک ناخن و تاریخچه آن
لاک ناخن اندکی پس از بعد از ظهر برنز که آدم غالب شد برگ حنا را آسیاب نماید با ارایش ناخن آشنا شد. در اوایل از پودر بلور و طلا جواهرات و سنگ مالاکیت به کار گرفت. ریشه این نوآوری به عطرشناسی در هند و خاورمیانه رابطه داراست. رنگ لاک در قدیم به معنای توان خویشان ای بوده به طور نمادین و مفهومی به کار گیری میشده میباشد.


لاک ناخن و تاریخچه آن
مردم در جاهای متعدد با اعتنا به تجهیزات جان دار در نزدیکی آنان برای زینت دادن به لاک ها به کار گیری میکردند. سوابق ارایش ناخن به چیزی حدود ۲۵۰۰ سال پیش قبلی از به دنیا آمدن مسیح گشوده می گردد و طبق یافته ها از چین ابتدا شده‌است.

در بالا با استعمال از سفیده تخم مرغ، ژلاتین و رنگ های گیاهی لاک ها را تزئیین میکردند. لاک ها علاوه بر به کار گیری زینتی جهت مراقبت از ناخن در قبال شکنندگی و کم آبی هم به کار گیری می‌شوند.

 

 

از گونه های لاک ناخن میتوان به مورد ها ذیل اشاره نمود:
کروم

لاک ناخن کروم
ادغام این لاک با لاک آینه ای بسیار دیدنی می شود. در صورتی اهل زرق و برق نیستید این لاک بسیار مطلوب شماست. بدی این لاک این میباشد که ممکن میباشد برگه برگه گردیده و یا این که خط بیوفتد. برای استعمال از آن بهتر میباشد که به آرایشگاه بروید. این لاک برای فصل‌پاییز و فصل‌زمستان بسیار مطلوب میباشد.

گذشته از به کار گیری از لاک کروم می بایست سطح ناخن خویش را مانیکور کرده و یا این که سوهان بکشید تا سطح ناخن صاف باشد. آنگاه رن گزینه عشق و علاقه خویش را به ناخن خویش بزنید و منظر بمانید تا کم آب شود .

وقتی که ناخن ها کم آب شد بوسیله فرچه یا این که ابر سایه دیده پودر کروم را به ناخن های خویش بمالید تا پودر جذب ناخن شود و وضعیت آینه ای یا این که درخشان را پیدا نماید. در صورتی‌که به پودر کروم دسترسی ندارید میتوانید از پودر سایه دیده اکلیلی متالیک به کار گیری نمائید .که مانند پودر کروم شرایط براقی به ناخن های شما میدهد .

لاک آینه ای یا این که حرارتی

لاک ناخن آینه ای
جدیدا این مدل لاک ناخن ها بسیار فی مابین مردم دوستداشتنی گردیده و مغازه ها مملو از این گونه لاک گردیده اند. لاک های آینه ای درخشندگی و براقی دیده نوازی دارا‌هستند. این دسته لاک بیش تر مشابه به آلومینیم یا این که فلز میباشد. این لاک بسیار درخشان میباشد و جلوه و بافت بسیار جالبی دارااست. اصطلاح آینه به جهت بازتابی میباشد که‌این لاک داراست.

پیش از تصحیح کردن لاک کروم یا این که لاک آینه ای بایستی ناخن های خویش را پاک و تروتمیز نمایید. بعداز این فعالیت لاک را زده و پودر کروم را بر روی آن بریزید.

ژله ای

لاک ناخن ژله ای
این لاک ها سال جاری به جهت دوام و ماندگاری طولانی بسیار ترند گردیده اند. ولی مشکلی که دارا هستند برای به کار گیری از این لاک ها صد رد صد می بایست به تالار های زیبایی و آرایشی بروید زیرا نیاز به مهارت بالا و زیرسازی و دستگاه یووی دارا‌هستند. اما مدلی هم موجود است که نیاز به دستگاه یووی ندارد ولی دوام آن کمتر میباشد.

به کار گیری از این لاک برای ناخن های کم آب بسیار دوست داستنی میباشد. به جهت آبرسانی به ناخن این لاک کمتر سبب ساز کم آبی می‌شود و دوام آن طولانی تر میباشد. این لاک نسبت به نوع های دیگر تنوع رنگ بیشتری داراست. این لاک روی ناخن های طبیعی مصرف شده و روی کاشت ضخیم می گردد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۲۵:۰۴ توسط:مرجع لوازم ارایشی موضوع: نظرات (0)

ناخن‌ها را آراسته نمایید

لاک مات
ناخن‌هایی با اساس صورتی رنگ و سرناخن سفیدرنگ مدلی از مانیکور میباشد با تیتر “فرنچ” که امروزه محبوبیت بسیار متعددی دارااست. حتی‌در فرانسه هم که‌این نوع ناخن را ابتکار عمل آمریکایی میدانند، با تیتر فرنچ آوازه یافته‌میباشد.

شما هم می توانید با تنظیم یک پک مانیکور فرنچ یا این که تهیه و تنظیم لاک صورتی رنگ و سفیدرنگ این جور مانیکور را خودتان در منزل روی ناخن‌ها انجام دهید (چطور در منزل ناخن‌ها را مانیکور کنیم؟). بعداز تنظیم وسایل مورد نیاز می بایست بدانید این فعالیت چندان رنج وجود ندارد و به آسانی فقط کافی میباشد ناخن‌ها را لاک بزنید. برای انجام فرنچ ناخن ما تلاش کردیم فرآیند آن را به روش‌ای بی آلایش برایتان یادگرفتن دهیم تا به راحتی اجرا فرمائید.

ناخن‌ها را آراسته نمایید


ناخن‌ها را در اندازه و قد دلخواه خویش کوتاه نمایید. مطمئن گردید تمامی مساوی و آراسته میباشند. برای فرنچ، هر چه ناخن بلندتر باشد بهتر میباشد.

ناخن‌ها را وضعیت دهید


ناخن‌ها را به شکلی که می خواهید موقعیت دهید (به طور مربعی یا این که دایره‌ای). آنگاه بدور آن را سوهان بکشید و دست به فعالیت گردید.

پوست به دور ناخن را بگیرید


دستان خویش را درون ظرف آب گرم قرار دهید و بگذارید یک تا دو دقیقه تر بخورد. آن‌گاه از وسیله منحصر به فرد فروبرنده پوست به دور ناخن به کار گیری فرمایید و به آرامی پوست حریم ناخن را به عقب بکشید. از راز دیگر آن برای تزکیه کثیفی و جرم ذیل ناخن‌ها به کار گیری نمایید.

ناخن‌ها را پولیش بزنید


ناخن‌ها را پرداخت فرمایید و از پولیش به کار گیری نمایید آن‌گاه روغن منحصر به فرد دست را به آرامی روی ناخن‌ها ماساژ دهید.

لاک اساس را بزنید


لایه ظرافت از لاک صورتی ملایم بزنید و بگذارید دو دقیقه بماند تا لاک کم آب شود. لایه دوم لاک را نیز به همین طرز بزنید و بگذارید لاک ناخن به طور کامل کم آب شود.

نوار منحصر به فرد روی ناخن بزنید


بعد از آنکه لاک شما کم آب شد، نوارهای اختصاصی راز ناخن‌ها بزنید تا یاری دهد لاک سپید را صرفا در محدوده صحیح بزنید. در شرایطی که چنین نوارهایی در دسترس ندارید، بایستی تمرکز بیشتری به خرج دهید تا لاک سپید راز ناخن‌ها را صحیح بزنید.

لاک سپید رمز ناخن‌ها را بزنید


با لاک سپید به آرامی رمز ناخن‌ها را لاک بزنید. بگذارید چندین دقیقه بگذرد تا لاک کم آب شود بعد لایه دوم را بزنید.

نوارهای منحصر به فرد را از روی ناخن بردارید


نوارها را از راز ناخن‌ها کنده و ژل مانیکور را روی ناخن بزنید. بگذارید یک سری دقیقه بماند تا کم آب شود. به‌این چهره فرنچ ناخن به اتمام می رسد.

به خصوص صبح هنگام یا این که عصر که فعالیت چندانی برای انجام دادن ندارید، عصر خیر و خوبی برای فرنچ کردن ناخن‌هاست. بعد از لاک زدن ناخن‌ها کاری با دست‌ها انجام ندهید که لاک ها از بین برود. می توانید همین عمل فرنچ ناخن را بر روی ناخن‌های پا نیز انجام دهید.

به مراد سهولت در عمل فرنچ کردن ناخن‌ها بهتر میباشد از مغازه‌های اسباب آرایشی کیت منحصربه‌فرد فرنچ را تهیه و تنظیم فرمایید. این کیت می بایست دست کم مشتمل بر یک لاک ناخن سپید و صورتی یا این که بژ و یک لاک پوشاننده باشد. بعضا کیت‌های فرنچ دارنده نوارهای راهنما برای راز ناخن هم میباشند. این نوارها فعالیت فرنچ ناخن را ۱۰ برابر معمولی‌خیس می کنند و میتوانید هرمورد را غیروابسته بر روی هرمورد از ناخن‌ها قرار دهید. فقط لبه باریکی از رمز ناخن‌ها را برای زدن لاک سپید قرار دهید.

فرنچ یکی‌از زیباترین و جالب‌ترین پیرایش ناخن میباشد که گرچه ممکن میباشد در صدر پاره ای مشقت بار به لحاظ رسد ولی با تمرین و تکرار میتواند بی آلایش‌خیس شود.


برچسب: لاک مات،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۵:۵۶ توسط:مرجع لوازم ارایشی موضوع: نظرات (0)

خرید بک لینک به سبک شیک رنک

ر

شیک رنک

به گفته سامانه ارتقا رتبه مجموعه شیک رنک (chicrank.com) برای این که سایتی بتواند در گوگل جایگاه اول را کسب کند باید به بک لینک های قدرتمندی بطور هوشمندانه اهمیت دهد .
 
یکی از مهم ترین و پر استفاده ترین تکنیک های کاربردی و پر اهمیت ترین گزینه موثر در رتبه بندی نتایج گوگل خرید بک لینک قوی می باشد اما خرید بک لینک هر چند با کیفیت به تنهایی کافی نیست و باید هوشمندانه عمل کنید. .
 
خرید بک لینک به سبک گذشته چندان تاثیر گذار نخواهد بود با خرید بک لینک هوشمندانه مجموعه شیک رنک به شکل استنادارد و طبیعی رتبه کلمات کلیدی و سایت خود را در نتایج به شگل شگفت انگیزی ارتقا دهید.
 
در زمان خرید بک لینک هوشمندانه باید در کلمات کلیدی خود از Keyword + Brand + url و عبارت های هم خانواده کلمات کلدی و مرتبط سایت خود بشدت استفاده نمایید .
 
 
با این تکنیک بطور شگفت انگیز و استاندارد و کاملا طبعی بدون ریسک پنالتی شدن در کلیه کلمات کلیدی با افزایش سرچ بالا خواهید آمد .
از خرید بک لینک صرفا با کلمه کلیدی به تنهایی پرهیز کنید بروز باشید و بطور هوشمندانه ای روی برند سایت در کنار کلمات کلیدی استفاده کنید.
 
در صورتی که سایت شما بک لینک های قدرتمند و با کیفیتی نداشته باشد نمی تواند در نتایج جستجوی برتر و ابتدایی گوگل جایی داشته باشد .
 
 
از پکیج های مدیریت شده مجموعه شیک رنک بی نتیجه نخواهد بود و این جمله ای تبلیغاتی نیست چون با همین کلمه "خرید بک لینک" با کمک همین پکیج در صدر نتایج جستجو قرار دارد .
 
سامانه شیک رنک با در نظر گرفتن فاکتور های مهم در کیفیت لینک های خروجی از جمله (اسپم سورس-اتوریتی-تعداد لینک خروجی و...) جهت حفظ و ارتقا قدرت بک لینک ها را کاملا استاندارد را در قالب سرویس های قدرتمند زیر در اختیار وبمستران و سئو کاران گرامی قرار می دهد .
 
 
برخی از مزایای خرید بک لینک در شیک رنک:
- 99 درصد وبسایت ها دارای گواهینامه امنیتی ssl جهت افزایش ضریب اعتماد گوگل
- امکان دسترسی به وب سایت ها از طریق اینترانت و اینترنت جهت افزایش بازدید و ارتقا رنکینگ الکسا
- 99 درصد دامین ها قامتی بالای 4 سال
- عمومی بودن وب سایت جهت لینک سازی برای کلیه وب سایت ها از جمله سایت شما
- 99 درصد دامین وب سایت ها رنک دار و دارای پیج رنک گوگل
- سایت های فعال و معتبر و مدیریت شده
- 99 درصد دامین ها دارای پیج اتوریتی قابل قبول
- تقویت سئو و قدرت دامین کلیه وب سایت ها
- ثبت شده در گوگل وبمستر و بروز رسانی مداوم جهت ارتقا کیفیت
- بروز رسانی موقعیت جغرافیایی سرور ها در زمانبندی های مختلف
- بروز رسانی قالب رنگبندی و تنوع وب سایت ها در زمانبندی های مختلف
- حفظ استاندارد و تعداد خروجی جهت ارتقا بازدهی و کیفیت آنها
- دو فالو یا فالو بودن کلیه بک لینک ها
- تضمین عدم پنالتی شدن سایت
- ارزش و کیفیت هر 1 بک لینک جدول بالا برابری دارد با 1000 بک لینک بی کیفیت
- تعرفه بسیار عالی نسبت به بازدهی و کیفیت
 
 

سوالات متداول پیرامون خرید بک لینک

آیا واقعا خرید بک لینک برای ارتقا رتبه سایت در گوگل موثر است؟
بدون شک بله یکی از مهمترین الگوریتم های گوگل برای ارتقا جایگاه و رتبه سایت ها بک لینک های دریافتی از سایت های دیگر است اما عواملی مانند پیج اتوریتی - اسپم سورس - صفحات ایندکس شده سایت میزبان بک لینک ها نیز در کیفیت خروجی بک لینک های بشدت تاثیر گذار هستند.
 
اصلا خرید بک لینک چیه؟
به لینک دریافتی از سایت های دیگر بک لینک گفته می شود بک لینک های و نکته بسیار مهم در پکیج های بک لینک لینک های دریافتی از تمام صفحات آن سایت است.
 
 
فالو یا نوفالو بودن بک لینک ها در کیفیت تاثیر دارد؟
بک لینک ها اصولا به دو روش رل فالو و رل نوفالو تقسیم می شوند لینک هایی با رل فالو در گوگل تاثیر گذارتر می باشد و تمام بک لینک هایی که توسط شیک رنک ایجاد میگردد فالو می باشند.
 
 
چه مدت طول می کشد تا نتایج و تاثیر بک لینک ها دیده شود؟
بطور کلی برای ظهور نتیجه مطابق فرایند طبیعی بایستی توسط گوگل شناسایی شوند که این موضوع خارج از اختیار ما بوده و بصورت مستقیم به گوگل مرتبط می شود و حداقل 2 هفته و حداکثر 3 ماه زمانبر خواهد بود.
 

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۵۰:۰۸ توسط:مرجع لوازم ارایشی موضوع: نظرات (0)


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۹:۵۳ توسط:مرجع لوازم ارایشی موضوع: نظرات (0)

تبدیل لاک درخشان به مات با به کار گیری از سایه


۳. تبدیل لاک درخشان به مات با به کار گیری از سایه
شما میتوانید لاک مات را با رنگ آیتم عشق‌ی خویش به آسانی صحیح نمائید. برای این فعالیت یه خرده سایه دیده با رنگ دلخواه و یک لاک بی‌رنگ را گزینش نمایید. آنگاه سایه دیده را به طور کامل پودر نمائید و داخل شیشه لاک بی‌رنگ بریزید و با به کارگیری از یک قلمو آن را خوب ترکیب نمائید. با به کار گیری از این طرز شما یک لاک مات با رنگ دلخواه خویش خواهید داشت. میتوانید از این لاک برای مات کردن بقیه لاک‌های درخشان نیز به کارگیری فرمائید.

لاک مات
۴. با به کارگیری از تاپ کوت مات
تاپ کوت به محلول‌های بی رنگی گفته می‌گردد که یک لایه پایین و یک لایه روی ناخن زده میگردد. تاپ کوت‌های مات گران‌خیس از تاپ کوت‌های واضح می باشند، ولی خریداری کردن یک تاپ کوت مات به صرفه‌خیس از خرید یک‌سری لاک ناخن مات لاکچری میباشد. این جور لاک به وسیله مارک‌های محدودی ایجاد میگردد. طرز به کارگیری‌ی این لاک‌ها به‌این رخ میباشد که نخست لاک متبوع خویش را زده و شکیبایی میکنید تا کم آب شود. لاک ناخن مات بی‌رنگ یا این که تاپ کوت مات را بردارید و روی ناخن‌ها را با آن بپوشانید و طاقت فرمایید کم آب شوند. هم اکنون لاک درخشان شما به طور کامل مات شده‌است.
اضافه بدانید: لاک خوشرنگ در جور‌های جالب


در انتها
امروزه طرز‌های مختلفی برای پباده سازی ناخن‌ها موجود است از لاک‌های هولوگرام گرفته تا کاشت ناخن که هرکدام زیبایی مختص خویش را دارا هستند، البته مالامال هزینه و گهگاه با دلایل نیز میباشند. شما با تعیین و داشتن فقط یک لاک بی آلایش می توانید یک صفحه ارایی مطلوب روی ناخن‌هایتان داشته باشید. همینطور با طرز‌های خلاقانه بالا برای تبدیل لاک درخشان به مات،‌ بیش تر از پیش از زیبایی ناخن‌هایتان لذت ببرید.


برچسب: لاک مات،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۳:۱۸ توسط:مرجع لوازم ارایشی موضوع: نظرات (0)